BOPET Filmleri

Lineer, termoplastik bir polyester reçinesi olan PET polimerden üretilen şeffaf, esnek, şeffaf veya yarı saydam malzemelerdir. PET film, yüksek performanslı bir plastik filmdir ve genellikle çeşitli son kullanımlar için gerekli olan birkaç benzersiz özelliğe sahip diğer plastik filmlerden daha pahalıdır. PET film, yüksek gerilme mukavemeti, dayanıklılık, ısı direnci, iyi gaz bariyeri özellikleri, boyutsal kararlılık, kimyasal eylemsizlik ve berraklık gibi belirli doğal istenen niteliklere sahiptir. PET film, son kullanıcıların ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli genişliklerde, kalınlıklarda ve özelliklerde ticari olarak mevcuttur. Tek bir katman olarak yapılabilir veya her malzemenin istenen özelliklerini kapsayan çok katmanlı bir film halinde diğer kopolimerlerle birlikte ekstrüde edilebilir.

BOPET – İnce Film

Tüm bu yıllar boyunca, Polyplex ağırlıklı olarak sadece ince PET filmlerde faaliyet gösteriyordu. İnce PET filmlerin en büyük uygulaması esnek ambalajlamadır.

BOPET – Kalın Endüstriyel

23 ila 350µ kalınlık aralığında polipleks kalın PET film segmenti. Kalın PET film, çeşitli Ekran, PV, Elektrik ve Endüstriyel uygulamalar için uygundur.

  • Süper net PET filmler için temiz oda koşulu (Sınıf 1000/10000)
  • Düşük MD küçülmesi (<%1.0) yeteneği
  • TDO çıkışında ağ denetimi ve otomatik ağ temizleme

Polyfilm Plastik Ambalaj Sanayi Tic.Ltd.Sti.
İpkas Sanayi Sitesi Yeni Bina 1. Bodrum Kat No:13 Başakşehir / İstanbul / Türkiye
Gsm : 0533 74 74 200 - 0551 907 29 07 - Tel : +90 (212) 549 51 80 - 81 Fax : +90 (212) 549 51 82
E-mail : lemibaruh@gmail.com - marketing@polyfilmambalaj.com
Tüm Hakkı Saklıdır. Copyright © 2022 Goramedya | Digital Media Design

Polyester film, Pet film, Kimyasal Polyester , Chemical Polyester , asetat, sim ipliği, Metalize Polyester , metalize polyester,laminasyon, ambalaj filmi, esnek ambalaj ,12 mikron polyester film , yarn grade polyester film , hot stamping foil , iplik polyester film , islak mendile uygun polyester ,yuksek bariyerli metalize polyester film , sim iplik ,matt polyester film , twist polyester, çift büküm polyester film , Polyfilm